CO OFERUJĘ?

Zobacz, co mam w swojej ofercie dla hoteli i restauracji!

Akcesoria pomocnicze I DOZOWNIKI

Wyposażę Cię we wszelkie konieczne do sprawnego funkcjonowania dozowniki do chemii oraz papieru. Oprócz tego w swojej ofercie mam różnego rodzaju gąbki, ścierki, druciaki i worki na śmieci.

Profesjonalne środki czystości

Środki czystości do wszystkich powierzchni, również maszyn sprzątających i zmywarek przemysłowych. W swojej ofercie posiadam również linię ekologiczną oraz chemię gospodarczą – środki czystości takie, jak w domu!

Artykuły higieniczne i opakowania

W swojej ofercie posiadam papier toaletowy, ręczniki papierowe, czyściwa, serwetki i chusteczki. Wyposażę Cię również w akcesoria, jak folie spożywcze i aluminiowe, papier do pieczenia, opakowania jednorazowe na wynos, torby papierowe oraz foliowe czy pojemniki plastikowe.

REKOMENDACJE KLIENTÓW CHEMPLUS

Wierzę, że moją największą dumą są zadowoleni klienci!

Bardzo miła obsługa. Profesjonalne podejście do klienta, bardzo szybka realizacja zamówień, wysoka jakość oferowanych produktów. Polecam z czystym sumieniem!

[…]Jako partner biznesowy firma ChemPlus wyróżnia na tle innych firm: szeroka oferta produktów, dopasowana do potrzeb; krótki czas realizacji zamówień; dotrzymywania terminów realizacji; konkretną i szybką komunikacją; otwartością na dostosowanie oferty.
Współpraca przebiega profesjonalnie, elastycznie i kompleksowo. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i utrzymanie partnerskich relacji pomiędzy firmami. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy ChemPlus jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Firma ChemPlus jest na wielki PLUS! Najwyższa jakość produktów oraz współpracy. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej firmy. Dostawa na czas i zawsze z wielkim uśmiechem!

NASZE USŁUGI

Dlaczego warto pracować akurat ze mną?

Indywidualne podejście

Przygotuję dla Ciebie indywidualny plan higieny dopasowany do Twojego budżetu. Wspólnie omówimy Twoje potrzeby i znajdziemy oszczędności! Służę wsparciem i fachową poradą. Dobrze znam produkty, które sprzedaję i chętnie zostawię Ci ich próbki!

Pełna dyspozycyjność

Jestem dyspozycyjny i…ratuję w potrzebie! W awaryjnych sytuacjach dowożę klientom nawet jeden produkt. Staram się przyjmować zamówienia i odpisywać również wieczorami – wiem, że czasami nie masz możliwości napisać wcześniej, a przecież musisz mieć pewność, że rano dostarczę produkt!

Niezawodność

Sam przyjmę Twoje zamówienie, przygotuję towar do dostawy, wystawię fakturę i dostarczę towar prosto pod Twoje drzwi! To sprawia, że w zamówieniach praktycznie nie zdarzają się pomyłki, a wszystko dzieje się na czas.

Komfort obsługi

Nie lubisz rozmawiać prze telefon? Po prostu napisz! Na każde zapytanie odpowiadam w ciągu maksymalnie 48 godzin. Każdy klient jest dla mnie ważny. Doskonale wiem jak to jest, kiedy się zaczyna!